Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Zamówienie

Proces zamawiania

Nasze wieże zabaw z powodu swoich rozmiarów nie są dostarczane zwykłym kurierem , ale firmą spedycyjną z windą do rozładowywania. Aby umówić termin dostawy, spedycja skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Tak będziemy pewni, że będziesz w domu i Twoja wieża zostanie punktualnie dostarczona.

Zamówienie możesz złożyć tylko online, w naszym sklepie internetowym.

Oczywiście, adres do faktury może się różnić od adresu dostawy, to nie problem. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przy składaniu zamówienia podać inny adres dostawy.

Być może zastanawiasz się, dlaczego w naszych sklepach w różnych krajach występują różnice w cenach. Wynika to z warunków w konkretnym kraju, np. sposobu naliczania kosztów dostawy.
Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ograniczyć te różnice do niezbędnego minimum, ale nie możemy ich całkowicie wyeliminować. W każdym kraju obowiązują ceny podane w sklepie. W niektórych z naszych sklepów oferujemy usługę dostawy do innego kraju. Tę informację można znaleźć w naszych sklepach w punkcie Wysyłka

.

Oczywiście. Nie chcemy, abyś po zakończeniu poszukiwań w sklepie musiał na nas czekać. Od razu wyślemy Ci potwierdzenie zamówienia na podany adres email ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat dalszego przebiegu procesu. Jeśli nie otrzymasz spodziewanego potwierdzenia zamówienia, skontaktuj się z pracowitymi pszczółkami w dziale obsługi klienta pod numerem +48 (0)22 2922 238. Tam uzyskasz pomoc!

Oczywiście. Możesz bardzo łatwo wyszukiwać i zamawiać produkty w naszym sklepie przy użyciu smartfona.

Anulowanie zamówienia

Anulowanie jest możliwe bez problemu, dopóki towar nie opuści naszego magazynu lub dopóki nie dokonasz płatności. To znaczy: dopóki nie otrzymasz potwierdzenia wysyłki, możesz bez problemu anulować zamówienie. Nie martw się, jeśli już zapłaciłeś. Z całą pewnością otrzymasz pieniądze z powrotem.

Zmiany

Dopóki wybrany przez Ciebie artykuł znajduje się w koszyku i zamówienie nie zostało złożone, możesz bez problemu zmienić szczegóły zamówienia. Natomiast po zakończeniu składania zamówienia nie można już dokonać zmian.

Zwrot

Masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Formularz zwrotu oraz więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: Odstąpieniu od umowy & Formularz odstąpienia od umowy