Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Zależy nam na tobie!

W tych niepewnych czasach czerpiemy siłę z faktu, że nasze produkty gwarantują, że dzieci mogą pozostać dziećmi i bawić się beztrosko.Dlatego zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich rodzin jest naszym najwyższym priorytetem. Z tego powodu podjęto już niezliczone działania, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, tak aby jak najlepiej opanować ten trudny czas.

Nadal dostarczamy i jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nadal produkujemy i dostarczamy dla ciebie nasze produkty tak jak zwykle.Większość naszych partnerów transportowych przestrzega już nowych wytycznych dotyczących dostaw, które zapewniają bezpieczeństwo Twoim pracownikom i klientom. Pracujemy niestrudzenie, aby dostarczać zamówienia do domu tak szybko i skutecznie, jak to możliwe.Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoje i naszych pracowników, podjęliśmy środki ostrożności zgodne z najsurowszymi światowymi standardami bezpieczeństwa.

Proszę poważnie potraktować sytuację - my też to robimy!

Nie zapomnij umyć rąk, zachowaj odległość co najmniej dwóch metrów, kichaj w ramiona ... Wszyscy słyszeliśmy tę radę niezliczoną ilość razy, ale prosimy o skorzystanie z niej w celu ochrony własnego zdrowia. Jak tylko ogłoszono pierwsze zdarzenia, Wickey zapewniliśmy, że duża część naszych pracowników może pracować z domu. Dla tych, których zakres odpowiedzialności nie zezwala na prace domową, podjęto środki bezpieczeństwa wewnętrznego i higieny, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dziękujemy wam!

Na koniec chcielibyśmy podziękować za niezwykły poziom zrozumienia. Ostatnie tygodnie po raz kolejny udowodniły, jak silne jest poczucie odpowiedzialności i zrozumienia w społeczności FATMOOSE. Dziękujemy za wiele miłych wiadomości, które dotarły do nas w ciągu ostatnich kilku dni i pomagają nam patrzeć  z optymizmem w przyszłość w tych trudnych czasach.

Życzymy Wam naszym klientom, ich przyjaciołom i rodzinom, zdrowia. Dzięki temu nasze produkty do zabawy mogą przynieść radość w Twoim domowym ogrodzie. Będziemy nadal robić co w naszej mocy!

Bardzo dziękujemy i życzymy zdrowia
Twój zespół FATMOOSE