Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Wysyłka i dostawa

Dostawa

Nasze urządzenia do zabawy dostarcza firma spedycyjna. Małe akcesoria i wyposażenie dodatkowe otrzymasz przesyłką kurierską.

Ponieważ realizujemy dostawy w całej Europie, współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi. W zakresie dostawy małych paczek współpracujemy z różnymi firmami kurierskimi.

Przede wszystkim bezpieczeństwo – to nasze motto jeśli chodzi o opakowania! Nasz towar dotrze do Ciebie w bezpiecznym, wytrzymałym i solidnym opakowaniu, w paczce lub w folii ochronnej na palecie. Większe paczki, na przykład place zabaw lub huśtawki, firma spedycyjna dostarczy Ci tak samo bezpiecznie „do krawężnika”, czyli jak najbliżej dostawca będzie w stanie rozładować towar.

Przed przyjęciem dostawy zawsze należy zwrócić uwagę, czy na paczce nie ma zewnętrznych uszkodzeń i ewentualnie odmówić przyjęcia, jeśli widoczne są znaczne uszkodzenia. Najpóźniej przed montażem powinieneś jeszcze raz dokładnie sprawdzić dostawę. Sprawdź kompletność dostawy na podstawie instrukcji montażu i zobacz, czy na belkach, deskach i poszczególnych elementach nie ma uszkodzeń.

Generalnie obowiązuje zasada: jedno zamówienie, jedna dostawa! Chyba że zrobiłeś tyle zakupów, że nie wszystko zmieści się w jednej dostawie. Wtedy w zależności od ilości będzie kilka paczek.

Towar jest dostarczany „do krawężnika”, a dalej musisz wziąć sprawy w swoje ręce.

Jeśli potrzebujesz zmienić zapowiedzianą datę dostawy, wystarczy, że do nas zadzwonisz. Poinformujemy firmę spedycyjną – na pewno znajdzie się nowy termin!

Prosimy o unikanie takiej sytuacji, gdyż w takim przypadku czas realizacji zamówienia może znacznie się wydłużyć. Jeśli nie możesz dochować ustalonego terminu dostawy: W takim przypadku firma spedycyjna skontaktuje się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić nowy termin.

Możliwości dostawy

Chętnie poznalibyśmy osobiście każdego naszego klienta, ale niestety osobisty odbiór towaru jest niemożliwy ze względów organizacyjnych.

Niestety jest to niemożliwe. Ale oczywiście możesz podać adres dostawy do zaufanej osoby, która przyjmie towar za Ciebie.

Niestety jest to niemożliwe ze względów organizacyjnych. Niemniej jednak staramy się dostarczać zamówione towary najszybciej, jak to możliwe.

Możesz uzgodnić dzień dostawy z firmą spedycyjną.
Jednak o godzinie dostawy w wybranym dniu decyduje trasa firmy spedycyjnej.

Oczywiście – docieramy w różne zakątki! Z dumą oferujemy nasze urządzenia do zabawy w wielu krajach europejskich.

W soboty i niedziele nasi spedytorzy mają zasłużony weekend - mamy nadzieję, że Ty także?

Koszty dostawy

Zerowe! Istnieją tylko uregulowania specjalne dotyczące dostaw na wyspy i do trudno dostępnych miejsc. Więcej informacji na temat tutaj: Wysyłka

Mieszkanie w urlopowym raju musi mieć jakieś minusy: tak, w tym przypadku obowiązują dopłaty. Sprawdź w naszym sklepie, jakie dopłaty obowiązują dla Twojego kraju/wyspy.

Status wysyłki

Otrzymasz potwierdzenie wysyłki wraz z numerem do śledzenia przesyłki. W ten sposób możesz łatwo sprawdzić stan swojej dostawy.

Czas dostawy

Średni czas dostawy artykułu znajdziesz na stronie z danym produktem.

Jeśli zamawiasz więcej produktów z różnym czasem dostawy, możesz przyjać najdłuższy z nich jako termin dostawy. Zwróć uwagę, że dostawa może się składać z większej ilości paczek.