Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Płatność

Sposoby płatności

Aby ułatwić dokonywanie płatności za zamówienia, oferujemy w naszym sklepie najpopularniejsze sposoby płatności. Bez żadnych ceregieli możesz zapłacić za swój nowy nabytek przelewem z góry. Zdecyduj sam, czy wolisz skorzystać z internetowego systemu transakcyjnego swojego banku, czy może zlecić przelew przy użyciu klasycznego druczku. Pamiętaj, aby zawsze podać numer referencyjny płatności jako tytuł przelewu. Ułatwi nam to przyporządkowanie Twojej płatności. Pamiętaj również, że czas dostawy rozpoczyna się po zaksięgowaniu przez nas płatności.

Możesz opłacić zamówienie szybko, bezgotówkowo i przede wszystkim bezpiecznie przez system PayPalu nas nawet bez dodatkowych opłat! Wystarczy zalogować się przy użyciu adresu email i hasła, podać dane konta bankowego lub karty kredytowej i wygodnie zapłacić.

Oczywiście oferujemy także klasyczną płatność kartą kredytową. Pamiętaj, że imię i nazwisko zamawiającego koniecznie musi być takie samo, jak imię i nazwisko właściciela karty.

Skorzystaj z usługi Przelewy24, aby bezpiecznie, szybko i wygodnie płacić za zamówienie za pomocą zaufanego konta bankowego online. Prosimy przygotować w tym celu niezbędny login i hasło do serwisu transakcyjnego banku.

Więcej informacji na temat akceptowanych przez nas sposobów płatności znajdziesz tutaj: Sposoby płatności

Obecnie nie oferujemy możliwości płacenia za towar po otrzymaniu faktury, ale możesz skorzystać z jednego z wielu innych możliwych sposobów płatności, one również są bardzo wygodne!

Obciążenie karty następuje w momencie złożenia zamówienia. Zawsze zwróć uwagę, jaki sposób rozliczenia dotyczy Twojej karty kredytowej.

Obecnie nie oferujemy możliwości zakupu na raty, ale możesz skorzystać z jednego z wielu innych możliwych sposobów płatności, one również są bardzo wygodne!

Upewnij się przed złożeniem zamówienia, czy wybrałeś odpowiedni sposób płatności. Po złożeniu zamówienia nie można już niestety zmienić sposobu płatności.

Dokonywanie płatności (dane do przelewu)

Nasze dane do przelewu to:

Płatność w PLN:
Wickey GmbH & Co. KG
Nr r-ku: 88 1140 1140 0000 2901 1800 1001
IBAN: PL88 1140 1140 0000 2901 1800 1001
BIC/SWIFT: BREXPLPW

Płatność w EUR:
Wickey GmbH & Co. KG
Nr r-ku: 61 1140 1140 0000 2901 1800 1002
IBAN: PL61 1140 1140 0000 2901 1800 1002
BIC/SWIFT: BREXPLPW

Pamiętaj, aby zawsze podać jako tytuł przelewu numer referencyjny płatności Ułatwi nam to przyporządkowanie Twojej płatności. Gdy tylko płatność zostanie przez nas otrzymana i zaksięgowana, otrzymasz email z potwierdzeniem otrzymania płatności.

Zgodnie z mottem „bezpieczeństwo przede wszystkim” Twoje bezpieczeństwo jest bardzo ważne dla naszych partnerów obsługujących płatności. Aby zagwarantować prawidłową realizację płatności, pracujemy wyłącznie z poważanymi ekspertami w zakresie płatności, którzy stosują najwyższe standardy bezpieczeństwa i zaawansowane systemy zapobiegania oszustwom.

Faktura

Faktura za Twoje zamówienie jest wysyłana razem z towarem, a więc otrzymasz ją wraz z przesyłką.

Oczywiście możesz otrzymać fakturę na firmę. W tym celu przy składaniu zamówienia wypełnij dodatkowe pola „Firma” oraz „NIP”.

Podatek VAT nie jest wykazany jako osobna pozycja na fakturze. Na fakturze znajduje się jednak informacja o tym, że kwota całkowita zawiera podatek VAT.

Bony/rabaty

Obecnie nie można u nas kupić bonów podarunkowych, ale kto wie, może w przyszłości się to zmieni!

W FATMOOSE opłaca się mieć oczy szeroko otwarte i obserwować strone internetową: regularnie oferujemy świetne akcje zniżkowe, którymi chcielibyśmy Cię ciągle zaskakiwać.

Bardzo chętnie zapoznamy się z Twoją ofertą współpracy. Wyślij nam wiadomość ze wszystkimi szczegółami na adres cooperation@wickey.de i niebawem się do Ciebie odezwiemy.