Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Kontakt

Dostępność

Można z nami kontaktować się drogą mailową (info@fatmoose.pl), o formularzu kontaktowym i klasycznie przez telefon.

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 pod następującym numerem telefonu: +48 (0)22 2922 239
Między 9:00 a 13:00 nasz polski personel chętnie Ci pomoże. Następnie nasza obsługa klienta w języku angielskim jest dostępna do godziny 16:00.
Prosimy o uwzględnienie uwagi na gorącej linii.

W naszym sklepie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące godzin i dni, w które jesteśmy do dyspozycji.

Prosimy pamiętać, że w szczycie sezonu może dochodzić do dłuższego czasu oczekiwania na infolinii i w tym przypadku szybciej skontaktujesz się z nami drogą e-mailową.

Opinia

Jesteś zadowolony albo masz dla nas sugestie? Daj nam znać. Odezwiemy się do Ciebie możliwie szybko. Jesteś prawdziwym fanem i chicałbyś podzielić się swoimi przeżyciami? Na adres info@fatmoose.pl wyślij nam zdjęcie z opisem na naszą stronę i stań się jej częścią.

Klientów, których uszczęśliwiamy już w całej Europie oraz którzy specjalnie dla nas dzielą się swoimi przygodami, możesz spokojnie obejrzeć w naszym sklepie w sekcji Inspiration. Zainispiruj się!

Współpraca

Prowadzisz bloga i interesuje Ciebie współpraca z nami? Miło nam to słyszeć! Wyślij nam po prostu e-maila na adres cooperation@wickey.de i opowiedz nam w nim o sobie i o swoch planach dotyczących przyszłej współpracy. Jeśli posiadasz już pakiet mediowy, prześlij nam go. W ten sposób przyszła współpraca może rozpocząć się jeszcze sprawniej!

Konkurs

W tym celu najlepiej po prostu polub naszą stronę na Facebook'u. Czy to konkursy, czy akcje rabatowe itp.. - tutaj zawsze znajdziesz aktualne informacje.