Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Kontakt

Dostępność

Można z nami kontaktować się drogą o formularzu kontaktowym i klasycznie przez telefon. Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 pod następującym numerem telefonu: +48 (0)22 2922 239. Między 9:00 a 12:00 nasz polski personel chętnie Ci pomoże. Następnie nasza obsługa klienta w języku angielskim jest dostępna do godziny 16:00. Prosimy o uwzględnienie uwagi na gorącej linii.

Opinia

Jesteś zadowolony albo masz dla nas sugestie? Daj nam znać. Odezwiemy się do Ciebie możliwie szybko. Jesteś prawdziwym fanem i chicałbyś podzielić się swoimi przeżyciami? Na adres info@fatmoose.pl wyślij nam zdjęcie z opisem na naszą stronę i stań się jej częścią.

Klientów, których uszczęśliwiamy już w całej Europie oraz którzy specjalnie dla nas dzielą się swoimi przygodami, możesz spokojnie obejrzeć w naszym sklepie w sekcji Inspiration. Zainispiruj się!

Współpraca

Prowadzisz bloga i interesuje Ciebie współpraca z nami? Miło nam to słyszeć! Wyślij nam po prostu e-maila na adres cooperation@wickey.de i opowiedz nam w nim o sobie i o swoch planach dotyczących przyszłej współpracy. Jeśli posiadasz już pakiet mediowy, prześlij nam go. W ten sposób przyszła współpraca może rozpocząć się jeszcze sprawniej!

Konkurs

W tym celu najlepiej po prostu polub naszą stronę na Facebook'u. Czy to konkursy, czy akcje rabatowe itp.. - tutaj zawsze znajdziesz aktualne informacje.