Dlaczego jesteśmy Fat?

  • Impregnowane lite drewno
  • Wypasieni w niskich cenach
  • Bezpłatna wysyłka

Kontakt

Przepraszamy za czas oczekiwania oraz opoznienia. Ze wzgledu na wyjatkowo duzy wolumen zamowien w calym europejskim handlu internetowym nadal wystepuja opoznienia w lancuchu dostaw. Ze wzgledu na niezwykle duza liczbe zapytan, czas oczekiwania na odpowiedz mailowa wynosi okolo 2-3 tygodnie. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie sie od wielokrotnych zapytan i obiecujemy, ze odpowiemy na kazda wiadomosc, nawet jesli potrwa to dluzej niz przewidziano. Ciezko pracujemy, aby moc ponownie zaoferowac Panstwu nasz standardowy serwis.

Dostępność

Można z nami kontaktować się drogą o formularzu kontaktowym i klasycznie przez telefon.

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 12:00 pod następującym numerem telefonu: +48 (0)22 2922 239
Między 9:00 a 12:00 nasz polski personel chętnie Ci pomoże. Następnie nasza obsługa klienta w języku angielskim jest dostępna do godziny 12:00.
Prosimy o uwzględnienie uwagi na gorącej linii.

Ze wzgledu na niezwykle duza liczbe zapytan, czas oczekiwania na odpowiedz mailowa wynosi okolo 2-3 tygodnie. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie sie od wielokrotnych zapytan i obiecujemy, ze odpowiemy na kazda wiadomosc, nawet jesli potrwa to dluzej niz przewidziano.

Opinia

Jesteś zadowolony albo masz dla nas sugestie? Daj nam znać. Odezwiemy się do Ciebie możliwie szybko. Jesteś prawdziwym fanem i chicałbyś podzielić się swoimi przeżyciami? Na adres info@fatmoose.pl wyślij nam zdjęcie z opisem na naszą stronę i stań się jej częścią.

Klientów, których uszczęśliwiamy już w całej Europie oraz którzy specjalnie dla nas dzielą się swoimi przygodami, możesz spokojnie obejrzeć w naszym sklepie w sekcji Inspiration. Zainispiruj się!

Współpraca

Prowadzisz bloga i interesuje Ciebie współpraca z nami? Miło nam to słyszeć! Wyślij nam po prostu e-maila na adres cooperation@wickey.de i opowiedz nam w nim o sobie i o swoch planach dotyczących przyszłej współpracy. Jeśli posiadasz już pakiet mediowy, prześlij nam go. W ten sposób przyszła współpraca może rozpocząć się jeszcze sprawniej!

Konkurs

W tym celu najlepiej po prostu polub naszą stronę na Facebook'u. Czy to konkursy, czy akcje rabatowe itp.. - tutaj zawsze znajdziesz aktualne informacje.